Aicinām iepazīties ar mūsu piedāvātajām durvīm. Aprēķinot izmaksas cenā jeu tiek iekļauta veco durvju demontāža, jaunas durvis, to montāža un piegāde Rīgā. Ja jums rodas kādi jautājumi, gaidīsim jūsu zvanu!

Durvis ir nozīmīgs elements Jūsu mājām. Tas aizsargās Jūsu nekustamo īpašumu no negaidītiem viesiem, kā arī nodrošinās siltuma un skaņas izolāciju.  Mēs piedāvājam augstas kvalitātes metāla ārdurvis, koka durvis,  un stilkotas PVH durvis lodžijām, verandām un iekšpagalmiem.

Zvaniet: +371 26 717 940
Vai rakstiet

METĀLA DURVIS

Ekonom+ durvis


Ekonom +

Kārba: locīta tērauda loksne (1,2mm) ar ceturtdaļu ( kārbas platums ar ceturtdaļu 55mm, dziļums 65mm, ceturtdaļas dziļums.

Vērtne: locīta tērauda loksne (1mm),Vērtnes pildviela: putupolistirolsĀrējā apdare:10mm 

MDF panelis ar PVC pārklājumu.Iekšējā apdare: Tērauda loksne ,krāsota ar pulverkrāsu, vērtnes biezums 50mm.

Blīvgumiju skaits: 2Eņģes ar atbalsta gultni 20*100Komplektā: 2 slēdzenes, aplodas,actiņa

Pieejamie izmēri: 860*2050, 960*2050.


Region durvis

Region
(paredzētas dzīvokļiem)

(Paredzētas dzīvokļiem)

Kārba: kvadrātcaurule 60*40mm, biezums 1.5-2mm
Vērtne: kvadrātcaurule30*20mm, biezums 1.2-1.5mm
Vērtnes pildviela: putupolistirols
Ārējā apdare: 10mm MDF panelis ar PVC pārklājumu.
Iekšējā apdare: 10mm MDF panelis ar PVC pārklājumu.
Blīvgumiju skaits:1
Eņģes ar atbalsta gultni 20*100
Komplektā: 2 slēdzenes, aplodas ,actiņa
Pieejamie izmēri: 860*2050, 960*2050,770*2000(602.sērija}

Region durvis

Durvis Perfekt

Perfekt

Kārba: locīta tērauda loksne (1,5mm ) ar ceturtdaļu (kārbas platums ar ceturtdaļu 55mm, dziļums 65mm, ceturtdaļas dziļums.
Vērtne: locīta tērauda loksne (1.2mm),
Vērtnes pildviela: putupolistirols
Ārējā apdare:10mm mitrumizturīgs  MDF panelis ar termoizturīgu PVH pārklājumu.
Iekšējā apdare: 10mm mitrumizturīgs  MDF panelis ar termoizturīgu PVH pārklājumu.
Blīvgumiju skaits: 2
Eņģes ar atbalsta gultni 20*100
Komplektā: 2 slēdzenes, aplodas,actiņa
Pieejamie izmēri: 860*2050, 960*2050

Durvis Perfekt

Durvis Kamelot

Kamelot
(paredzēta āra apstākļiem)

Kārba: kvadrātcaurule ar ceturtdaļu 60*40*10*20 mm, biezums 1.2-2mm
Vērtne: kvadrātcaurule 40*20mm, biezums 1.5-1.8mm
Vērtnes pildviela: minerālvate
Ārējā apdare: 12mm mitrumizturīgs  MDF panelis ar termoizturīgu PVH pārklājumu.
Iekšējā apdare: 10mm mitrumizturīgs  MDF panelis ar termoizturīgu PVH pārklājumu.
Blīvgumiju skaits: 2
Stikla pakete: 3 stikli, 52mm, stikls- bronza
Eņģes ar atbalsta gultni 20*100
Komplektā: 2 slēdzenes, aplodas, actiņa
Pieejamie izmēri: 960*2050,

Durvis Kamelot

KOKA DURVIS

Koka durvis

Ieejas durvis ir katras mājas vizītkarte. Nodrošinot mums drošību, durvīm arī jāpasargā no siltuma zuduma.

Sekojot klientu vēlmēm, esam sagatavojuši lielu krāsu izvēli. Pastāv iespēja pielāgot pasūtījumu klienta individuālām vēlmēm. Mēs varam piedāvāt visu veidu dekorācijas, kuras nodrošina neatkārtojamu izskatu.

Ārējo durvju ražošanai mēs izmantojam priedes, meranti vai ozola koksni. Par drošumu atbild bloķētāji, kas sargā no uzlaušanas un baksvili ar trīs bloķēšanas punktiem standartā.

Nesen sākuši ražot ārējās siltākās 78 mm biezas durvis tas ļauj mums labāk rūpēties par siltumu un komfortu iekštelpās. Zemāk norādīti izvēlētie modeļi, kas ir pieejami mūsu piedāvājumā

Koka durvju sistēmas:

HST sistēma

Pēc izvēles 68, 78, 88, 92 mm biezi profili;
Zems alumīnija profils;
Trīs slāņu līmētā koksneIespēja;
Iespēja izmantot alumīnija uzlikas;
Ekoloģiskas, ūdensizturīgas lakas;
Siegenia firmas armatūra.

Koka durvju sistēma HST

PSK sistēma

Pēc izvēles 68, 78, 88, 92 mm biezi profili;
Standarta koka slieksnis;
Trīs slāņu līmētā koksne;
Iespēja izmantot alumīnija uzlikas;
Ekoloģiskas, ūdensizturīgas lakas;
Siegenia firmas armatūra.

Koka durvju PSK sistēma

FS Portal balkons

Pēc izvēles 68, 78, 88, 92 mm biezi profili;
Trīs slāņu līmētā koksne;
Iespēja izmantot alumīnija uzlikas;
Saliekamā bīdamā vērtne (harmonika);
Ekoloģiskas, ūdensizturīgas lakas;
Siegenia firmas armatūra.

FS Portal balkons

PVH DURVIS


Sistēma HST

GEALAN izprojektējis jaunu bīdāmo durvju sistēmu HST (uz S 8000 Q sistēmas tehniskās bāzes) ar apbūves dziļumu 170 mm. Šajā gadījumā tika izmatotas zināšanas par attīstīto un tehnisko ražošanas formu projektēšanu no augstas izturības plastmasām. Papildus priekšnosacījums bija termoizolācijas pilnveidošana, tai pat laika optimizējot tirgus atmaksāšanos un funkcionalitāti.

Minētās sistēmas pielietošana ļauj iegūt izcilas termoizolācijas īpašības. Vērtnes labāku stabilitāti nodrošina speciāli izprojektētās sienas rievas zonā apkalšanai, kas ir īpaši piemērots smagākām stikla paketēm. HST bīdāmās durvis izmanto visur, kur īpaša uzmanība tiek pievērsta plašai apbūvei, kurai nav nekādu barjeru. Lielas stikla virsmas nodrošina nepārtrauktu gaisa pieplūdi telpās, turklāt, stikls tiek tieši savienots ar grīdu, tādēļ slieksnis paliek gandrīz nemanāms.
Sistēma HST

Sistēma PSK

PSK bīdāmo durvju sistēma ir izveidota uz pārbaudītās logu sistēmas Gealan S 8000 IQ bāzes. Tas ir tradicionāls risinājums izejām uz terasēm vai dārziem. Bīdāmās sistēmas ļauj izmantot lielāku stiklošanas platību, nodrošinot lielāku gaismas apjomu. Pirmkārt, tā ir lieliska un biežāk izmantojama alternatīva tradicionāliem divvērtņu balkoniem, kuros aile neaizņem gaismas virsmas, kas nodrošina lielāka ailas platuma efektu.

Sistēma PSK

PVC bīdāmo durvju sistēma

PVC bīdāmo durvju sistēma ir izveidota uz pārbaudītās logu sistēmas Gealan S 8000 IQ bāzes. Tas ir tradicionāls risinājums izejām uz terasēm vai dārziem.

Bīdāmās sistēmas ļauj izmantot lielāku stiklošanas platību, nodrošinot lielāku gaismas apjomu. Pirmkārt, tā ir lieliska un biežāk izmantojama alternatīva tradicionāliem divvērtņu balkoniem, kuros aile neaizņem gaismas virsmas, kas nodrošina lielāka ailas platuma efektu.

Durvju profils

GEALAN durvju profils ir izveidots uz pārbaudītās logu sistēmas GEALAN 8000 bāzes.

Šķērstiltiņi ir izveidoti tā, lai iegūtu pēc iespējas labākas īpašības. Pateicoties pareizam izvietojumam, 74 mm dziļā profilā var montēt tēraudu, kura izturība ir līdz pat 30% augstāka. Paši stiprinājumi, pie agrākās frēzēšanas, ļauj ātri uzstādīt slēdzeni. Speciālie sliekšņu savienojumi ļauj slēgtā formā savienot rāmi, ieejas durvis un slieksni.

Papildus stingrumam, ieejas durvju vērtnes tika aprīkotas ar atbilstošiem stūru savienotājiem. Pats profils ļauj uzstādīt visas pārdošanā pieejamās apkalumu un aizvēršanas elementu virsmas.

GEALAN durvju profils

ALUMĪNIJA DURVIS

Alumīnija durvis

Sekojot līdzi laikam, jāizmanto inovācijas produkti, kuri ir radīti speciāli priekš ambiciozām un bezkompromisa investīcijām.

Sekojot līdzi mainīgām arhitektūras tendencēm, STOLLAR piedāvā augstas kvalitātes alumīnija atslēdznieku detaļas. Izmantojot plaši pazīstamo uzņēmumu Ponzio, Aluprof un Pilkington pieredzi, mēs piedāvājam Polijas un ārzemju tirgos atzītās reputācijas produktu.


Aluprof MB-78-EI

Sistēma MB-78 EI tiek izmantota iekšējo un ārējo ugunsdrošu starpsienu ražošanā.

Vien- un divvērtņu durvju ražošanā ir iespēja sasniegt EI 15, EI 30, EI 45, EI 60 vai EI 90 ugunsdrošības klasi, saskaņā ar normu PN-EN 13501-2:2010. Neatkarīgie pētījumi ir pieradījuši, ka produktiem, kas ir izgatavoti uz šīs sistēmas bāzes, ir raksturīga ļoti laba un skaņas izolācija (līdz 40 dB).

Sistēmas konstrukcija ir balstīta uz termoizolētiem alumīnija profiliem, kuru dziļums sastāda 78 mm. Šo efektu nodrošina piemērotas profilētas termiskas blīves, kuru platums ir 34 mm, kurām raksturīgs zems siltuma nokļūšanas koeficients. Pieļaujamie konstrukcijas gabarīti aptver nekustīgas starpsienas līdz pat 4 m augstas un atveramas durvis ar vērtnes platumu līdz 1.4 x 2.5 m.

MB-78 EI sistēmas durvis var tikt uzstādītas individuāli, kā arī lielo stiklu konstrukciju ietvaros vai ugunsdrošu savienojamo sistēmu fasādēs. Šajā sistēmā ir arī pieejami sienu stūru savienojumi, ir iespēja locīt profilus un taisīt arkveida konstrukcijas. Dekoratīvie gropprofili uz stikla var papildus piešķirt estētiskas vērtības.

Ir pieejamas arī logu versijā.

Aluprof MB-78-EI

Aluprof MB 77 HS

Paceļamās-bīdamās balkona durvis MB 77 HS sistēmā ir izcils celtniecības risinājums, kas savieno istabas un ziemas dārzus ar ārējo pasauli.

Tas nodrošina ērtu izeju uz balkona, terasi vai dārzu.

Papildus komfortu nodrošina fakts, ka tās neaizņem vietu telpās, tai pat laikā ļaujot labi kontaktēties ar ārējo apkārti.

Pateicoties savām izcilam priekšrocībām, šī sistēma ideāli piemērota dzīvojamās ēkās, apartamentos vai viesnīcās. Starp konstrukciju priekšrocībām īpaši jāatzīmē stipri un izturīgi profili, kas ļauj celt durvis ar zemu slieksni, ar vērtnes svaru līdz 400 kg, augstumu 3,2 m un augstumu 3,3 m.

Blīvējuma īpašas formas atveramām durvīm un stikla šuvēm, kā arī atbilstoša armatūra, nodrošina augstu noturību pret ūdens un gaisa nokļūšanas caur durvīm. Stiklošanas plāksnes slēgtā forma un pretuzlaušanas detaļas ļauj panākt paaugstinātas pretuzlaušanas īpašības, nemainot durvju konstrukciju elementus. Plašs krāsu diapazons ļauj pielāgot durvis neatkarīgai ārējai un iekšējai videi.

Paceļamās bīdāmās balkona durvis Aluprof MB 77 HS

Ponzio PT 50

Sistēma, kura ir projektēta, galvenokārt, lai veiktu iekšējo apbūvi, piemēram, vestibilus, kases boksus vai starpsienas.

Risinājums ļauj izmantot stikla pildījumu, alumīnija paneļus, mēbeļu plāksnes, „sendviča” tipa pildījumus un 1-140 mm biežas polikarbonāta plāksnes.

Kārbu un vērtņu konstrukciju dziļums sastāda no 52 līdz 60 mm. PT 50 ir gan veramo durvju sistēma, gan komplanārs ar slēptām eņģēm.

Pēc ass fiksējamo eņģu priekšrocība ir viegla montāža un regulēšana trīs zonās. PONZIO PT 50 būtiska priekšrocība ir savienojamība ar citām sistēmām no Ponzio līnijas (kopējie stūra savienotāji, stikla plāksnes, aprīkojums un armatūra).

Pieejama arī logu versijā.Sistēma Ponzio PT 50


Ponzio 1600 TT

Bīdāmo durvju sistēma, kas ļauj pildīt stabilas formas ar lieliem gabarītiem.

Pateicoties tai, pastāv iespēja veidot pat 6-vērtņu konstrukcijas ar liela svara vērtnēm. Tā atbilst prasīgo klientu prasībām un ir izcils augsta tehniska standarta risinājums.

Šī profila gadījumā profila dziļums pie vērtnēm sastāda 67 mm un 160 mm dubultām kārbām un 247 mm trīs-vērtņu kārbām. Sistēmai raksturīgs augsts blīvums sarežģītajos atmosfēras apstākļos. Papildus variants ir 50 mm biezs pildījums.

Bīdāmo durvju sistēma Ponzio 1600 TT