Alumīnija logi

Alumīnija logi ir īpaši radīti ambicioziem un bezkompromisa investoriem

Alumīnija logu piedāvājums ir paredzēts klientiem, kas vēlas aprīkot savu mājokli ar XXI gadsimta tehnoloģiju. Izcili izturības parametri, īpašs plastiskums un ārkārtas noturība pret koroziju veicina alumīnija logu pielietošanu arhitektūrā, kura prasa nestandarta piedāvājumus.

Aluprof MB-45

Алюминиевые окна

MB-45 sistēma ir paredzēta, pirmkārt, lai izpildītu iekštelpu būvniecības elementus.

Ieteicama lietošanai telpās, kuras neprasa augstu termoizolāciju, piemēram, starpsienās, logos, durvīs, t.sk. automātiskajās un mehāniskajās bīdamās durvīs, šūpojošās durvīs, vestibilos, skatlogos, kasešu boksos, stikla vitrīnās un plašās konstrukcijās.

Profilu konstrukcijas dziļums sastāda: 45 mm (kārba), 54 mm (vērtne), bet durvis attiecīgi: 45 mm un 45 mm. Logiem ir iespēja izmantot stikla paketes, kuru biezums ir 2 mm līdz 35 mm, bet nekustīgām logu un durvju vērtnēm no 2 mm līdz 26 mm.

MB-45 sistēmas priekšrocība ir iespēja locīt profilus – kārbas, vērtnes un līstes. Tas ļauj ierīkot dažādas arku konstrukcijas. Pateicoties blīvēm, kas ir izgatavotas no sintētiska EPDM, kas garantē izturību pret novecošanos ekspluatācijas laikā, konstrukcijas ir ļoti hermētiskas. Sistēmai raksturīga īpašība ir tās cieša saistība un saderība ar MB-70 un MB-60 logu-durvju sistēmām.

Pieejama arī durvju versijā


Aluprof MB-70

Алюминиевые окна

MB-70 sistēma ir paredzēta ārējās arhitektūras konstrukcijām, kas prasa termoizolāciju un skaņas izolāciju.

Profiliem ir trīs-kameru konstrukcija un logu profilu konstrukcijas dziļums sastāda 70 mm (kārba), 79 mm (vērtne), bet durvīm attiecīgi – 70 mm un 70 mm.

Šādi pieņemtie tehniskie parametri nodrošina līdzenas plaknes efektu logu ārējā pusē, bet durvju gadījumā – vērtņu un kārbas finierēto virsmu efektu. Profilu forma ļauj izveidot stipras logu un durvju konstrukcijas. Pateicoties speciālo blīvētāju un termisko blīvju pielietošanai, MB-70 sistēma atšķiras ar zemu siltuma iekļūšana koeficientu. Tā ir neapšaubāma priekšrocība augošo prasību laikā optimālai enerģijas pārvaldīšanai un apkārtējās vides aizsardzībai.

Plašs krāsu klāsts ļauj apmierināt prasīgāko klientu vajadzības. Krāsošana tiek veikta pēc pulvera lakošanas vai anodēšanas metodes.

Pieejama gan logu, gan durvju versijās.


Ponzio PE 60

Алюминиевые окна

Sistēmas ir izveidota uz trīs kameru konstrukcijas profila pamata ar kalšanas rievu “eiro” standartā un rievu, kas ir līdzīga PVC profilu vai koka logu un balkona durvju rievām.

Profilu konstrukciju dziļums kārbai sastāda 60 mm un vērtnei – 68 mm

Augstos termiskos parametrus garantē 22 mm termiskā blīve un divu komponentu centrālais blīvētājs.

Pateicoties blīvējošo elementu optimizēšanai, nav nepieciešams lietot atplūdus. Blīvētāji ir izgatavoti no sintētiska kaučuka EPDM saskaņā ar normu 7863 un izpildnormu ISO 3302-01, E2.

Virsmas var apstrādāt ar pulvera krāsošanas metodi vai ar poliestera krāsām no RAL krāsu paletes, kā arī izmantojot anodētās krāsas.

Pieejamas arī durvju versijā.PE50


Alumīnija profilu sistēma bez siltumizolācijas ir paredzēta iekšējām konstrukcijām: vieglām sienām un stiklojumam, logiem un iekšdurvīm.


PE68


Trīs kameru siltumizolācijas sistēma logu un durvju konstrukcijām. Profilētu 24 mm termopaliktņu izmantošana.


PE78N


Trīs kameru siltumizolācijas sistēma durvju un logu konstrukcijām ar ļoti augstām siltumizolācijas prasībām.


SL1600


Siltumizolēta paceļama un bīdāma sistēma,

kas paredzēta ēku āra elementu celtniecībai. Profilu konstrukcija ļauj veidot stabilas konstrukcijas ar lieliem izmēriem, pat 8 vērtņu konstrukcijas ar ļoti lieliem vērtņu svariem.


PF152


Energoefektīvā būvniecībā visbiežāk tiek izmantota aizkaru sienu sistēma ar augstu siltumizolācijas līmeni. Īpašais termiskais ielaidums, kas aizpilda telpu starp stikliem, uzlabo visas konstrukcijas parametrus gan tās formas, gan īpašību ziņā.


PE52


Sistēma paredzēta āra instalācijas elementu ražošanai, kam nepieciešama neliela siltumizolācija.


MB-86


MB-86 logu un durvju sistēmai ir labi parametri, kas ļauj apmierināt dažādas lietotāju vajadzības. Tās profilu konstrukcija ir pieejama 3 versijās atkarībā no siltumenerģijas taupīšanas prasībām: ST, SI un AERO.


MB-77 HS


Paceļamās un bīdāmās durvis ir ideāls risinājums telpu savienošanai ar ārpusi, nodrošinot ērtu izeju uz balkonu, terasi vai āra dārzu.


MB45


Sistēma, ko galvenokārt izmanto iekšējām starpsienām, logiem, durvīm, tostarp bīdāmajām, automātiskajām, vestibiliem, vitrīnām, kasēm, birojiem utt. Tās veido pamatu īpašiem risinājumiem - starpsienām. Tās arī ļauj izgatavot ārdurvis un stiklojumu tādos gadījumos, kad nav nepieciešama profilu siltumizolācija.


MB-SR50NMB-SR50N sistēma ir paredzēta vieglu piekaramo un aizpildāmo aizkaru fasāžu, kā arī jumtu, jumta logu un citu telpisku konstrukciju uzstādīšanai un izgatavošanai. Atbilstoši pašreizējām arhitektūras tendencēm tas ļauj fasādes iekšpusē iestrādāt vienā plaknē izvietotas vērtnes un pārsedzes profilus, lai panāktu dažādus ārējos efektus. Šī sistēma ir arī pamats MB-SR50N HI+ versijai ar paaugstinātu siltumizolācijas jaudu.


MB70


Alumīnija sistēma, ko izmanto ārējo arhitektūras elementu izgatavošanai, kuriem nepieciešama ļoti laba siltuma un skaņas izolācija, piemēram, dažādu veidu logiem, durvīm, priekštelpām, veikalu vitrīnām, telpiskām konstrukcijām.

Tai ir versija ar paaugstinātu siltumizolāciju, kas panākta, izmantojot speciālus izolācijas ieliktņus sekciju iekšpusē un telpā zem stikla.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.