Alumīnija logi

Alumīnija logi ir īpaši radīti ambicioziem un bezkompromisa investoriem

Alumīnija logu piedāvājums ir paredzēts klientiem, kas vēlas aprīkot savu mājokli ar XXI gadsimta tehnoloģiju. Izcili izturības parametri, īpašs plastiskums un ārkārtas noturība pret koroziju veicina alumīnija logu pielietošanu arhitektūrā, kura prasa nestandarta piedāvājumus.

Aluprof MB-45

Alumīnija logi

MB-45 sistēma ir paredzēta, pirmkārt, lai izpildītu iekštelpu būvniecības elementus.

Ieteicama lietošanai telpās, kuras neprasa augstu termoizolāciju, piemēram, starpsienās, logos, durvīs, t.sk. automātiskajās un mehāniskajās bīdamās durvīs, šūpojošās durvīs, vestibilos, skatlogos, kasešu boksos, stikla vitrīnās un plašās konstrukcijās.

Profilu konstrukcijas dziļums sastāda: 45 mm (kārba), 54 mm (vērtne), bet durvis attiecīgi: 45 mm un 45 mm. Logiem ir iespēja izmantot stikla paketes, kuru biezums ir 2 mm līdz 35 mm, bet nekustīgām logu un durvju vērtnēm no 2 mm līdz 26 mm.

MB-45 sistēmas priekšrocība ir iespēja locīt profilus – kārbas, vērtnes un līstes. Tas ļauj ierīkot dažādas arku konstrukcijas. Pateicoties blīvēm, kas ir izgatavotas no sintētiska EPDM, kas garantē izturību pret novecošanos ekspluatācijas laikā, konstrukcijas ir ļoti hermētiskas. Sistēmai raksturīga īpašība ir tās cieša saistība un saderība ar MB-70 un MB-60 logu-durvju sistēmām.

Pieejama arī durvju versijā

Aluprof MB-70

Alumīnija logi

MB-70 sistēma ir paredzēta ārējās arhitektūras konstrukcijām, kas prasa termoizolāciju un skaņas izolāciju.

Profiliem ir trīs-kameru konstrukcija un logu profilu konstrukcijas dziļums sastāda 70 mm (kārba), 79 mm (vērtne), bet durvīm attiecīgi – 70 mm un 70 mm.

Šādi pieņemtie tehniskie parametri nodrošina līdzenas plaknes efektu logu ārējā pusē, bet durvju gadījumā – vērtņu un kārbas finierēto virsmu efektu. Profilu forma ļauj izveidot stipras logu un durvju konstrukcijas. Pateicoties speciālo blīvētāju un termisko blīvju pielietošanai, MB-70 sistēma atšķiras ar zemu siltuma iekļūšana koeficientu. Tā ir neapšaubāma priekšrocība augošo prasību laikā optimālai enerģijas pārvaldīšanai un apkārtējās vides aizsardzībai.

Plašs krāsu klāsts ļauj apmierināt prasīgāko klientu vajadzības. Krāsošana tiek veikta pēc pulvera lakošanas vai anodēšanas metodes.

Pieejama gan logu, gan durvju versijās.

Ponzio PE 60

Alumīnija logi

Sistēmas ir izveidota uz trīs kameru konstrukcijas profila pamata ar kalšanas rievu “eiro” standartā un rievu, kas ir līdzīga PVC profilu vai koka logu un balkona durvju rievām.

Profilu konstrukciju dziļums kārbai sastāda 60 mm un vērtnei – 68 mm

Augstos termiskos parametrus garantē 22 mm termiskā blīve un divu komponentu centrālais blīvētājs.

Pateicoties blīvējošo elementu optimizēšanai, nav nepieciešams lietot atplūdus. Blīvētāji ir izgatavoti no sintētiska kaučuka EPDM saskaņā ar normu 7863 un izpildnormu ISO 3302-01, E2.

Virsmas var apstrādāt ar pulvera krāsošanas metodi vai ar poliestera krāsām no RAL krāsu paletes, kā arī izmantojot anodētās krāsas.

Pieejamas arī durvju versijā.

Pirkumu grozs