KOKA LOGI

Koka logi ir vairāk nekā galdnieka darbs. Koka logiem ir dvēsele.

Visos laikos koka logu cienītāju bija daudz, bet pēdējo gadu laikā to loks dinamiski paplašinās. Tas notiek pateicoties nepārejošai modei uz ekoloģiju, veselīgu dzīvesveidu un dabas produktiem, kuri atšķiras ar pilnīgu izpildes kvalitāti. To ražošanai biežāk izmanto izcilas kvalitātes priedes koksni. Bet arī labprāt ražo no ozolkoka, pat no eksotiskie koksnes veidiem, piemēram, Meranti.

Konstrukcijas īpašības

- 3-stiklu paketes montāžas iespēja, kas nodrošina izcilu termo- un skaņas izolāciju.

- Trīs blīvētāji pēc saskares vienam ar otru veido divas gaisa kameras, izolējot telpas. Vienlaikus nodrošina brīvu iepriekš uzsildīta gaisa apmaiņu.

- Termo noteknes pasargā logu rāmi no mitruma iedarbības no ārpuses. Novadot nokrišņu ūdeņus aiz logu rāmjiem, pasargā visu konstrukciju no mitruma.

- Kompleksa konstrukcija izveidota no trīsslāņu līmētās koksnes.

Profils IV68 Standard

Koka logi

Tā ir optimāla izvēle tiem, kas augsti vērtē materiāla pateicību un dabiskumu.

Logi tiek izgatavoti no rūpīgi atlasītās priežu, mahagonija (Meranti) vai ozola koksnes, kas ir slāņsecīgi salīmēta.

Logi tiek pakļauti tehnoloģiskai apstrādei, saskaņā ar Eiropas standartiem, kas garantē produkta izcilu kvalitāti. Plašs krāsu klāsts un rakstu brīvība, kas nāk kopā ar mūsdienu ražošanas tehnoloģiju, ļauj pielāgot ekspluatācijas parametrus un logu gala izskatu katra Klienta prasībām.

Profils IV68 Softline

Koka logi


Šī ir IV68 Standard sistēmas analoģija ar papildus vizuālām vērtībām

Pateicoties apaļām un plūdlīniju formām, IV68 Softline profili izskatās ļoti estētiski un ideāli kombinejas ar mūsdienu arhitektūras ēkām.

Arī šajā gadījumā logi tiek izgatavoti no rūpīgi atlasītās priežu, mahagonija (Meranti) vai ozola koksnes, kas ir slāņsecīgi salīmēta

Sistēma IV68 Retro

Koka logi

Šī sistēma ir paredzēta tiem, kas vērtē skaistumu un izsmalcinātību.

Pateicoties izsmalcinātai figurēšanas līnijai, sistēma IV68 Retro ļauj saglabāt XIX. gadsimta logu izskatu. Papildus nodrošinot visus izolācijas īpašību un hermētiskuma parametrus.

Tieši pateicoties šīm estētiskām īpašībām, šo profilu biežāk izmanto vēsturisko ēku, villu un jauno rezidenču galdniecībā.

Beļģu sistēma

Koka logi

Savu specifisko un unikālo estētisko raksturīpašību dēļ, tiek izmantota, galvenokārt, Francijā, Beļģijā un Holandē.

Beļģu sistēmas logiem alumīnija noteknes vietā, tiek izmantotas koka noteknes.

Sistēma IV Plus

Koka logi

Šī ir Sistēmas IV 68 paplašinātā versija, kurā kompleksa konstrukcija ir izpildīta no līmētās 4-slāņu koksnes.

Atšķiras ar profila platumu 78, 88 vai 92 mm, kas ļauj ierīkot 3-stiklu paketi, nodrošinot izcilu termo- un skaņas izolāciju.

Skandināvu sistēma

Koka logi

Pēc nosaukuma un ārējās estētikas var secināt, ka tie biežāk izmantojami Skandināvu valstīs un Anglijā.

Šajā gadījumā logi tiek atvērti uz ārpusi, ka nodrošina papildus platību iekšpusē. Pateicoties tam, uz palodzes izvietotie priekšmeti var palikt uz palodzes arī tad, ja logi ir vaļā. Vējainajā laikā vērtnes rāmis nodrošina efektīvu blīvējumu, kura šajā situācija piespiežas pie blīvējuma, kurš ir izvietots uz loga kārbas.

Rezultātā, jo stiprāks vējš, jo lielāks spiediens un loga blīvējums.

Sistēma Sash

Koka logiKoka logi

Tipiski angļu logi, kuri ir pieprasīti, pirmkārt, Lielbritānijā un Īrijā.

Atvērās augšup-lejup bīdīšanas veidā, nodrošina vienkāršu un drošu konstrukciju. Pateicoties šim risinājumam, tiek panākts papildus ekspluatācijas platums telpas iekšpusē.

Sistēma Casement

Koka logi

Casement tipa logi ir tradicionālie angļu logi, kas tiek atvērti uz ārpusi, nodrošinot ekspluatējamās telpas ekonomiju. Ļoti populāri arī Holandē.

Papildus raksturu, kas ir saistīts ar kultūras apstākļiem, var uzvērt tādi elementi, kā dekoratīvās šproses.

Logs Unitas

Koka logi

Apgriežamā tipa logs ir izcils risinājums tur, kur jāvēdina bieži un ātri.

Pateicoties konstrukcijas īpašībām un speciālai armatūras sistēmai, ar vienu kustību logu var izbīdīt uz 180 grādiem. Vērtnes regulējamā bremze atbalsta vērtni vaļīgā vēdināšanas pozīcijā. Šis risinājums ne tikai atvieglo vēdināšanu, bet arī ļauj viegli iztīrīt visu logu ēkas iekšpusē.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.