SIA Fasets piedāvājumā dažāda veida logi un noteikti atradīsiet savam mājoklim vispiemērotāko, lai arī kāda būtu Jūsu izvēle: 

  • koka logi, 
  • plastikāta logi 
  • alumīnija logi. 

Jebkuram Jūsu izvēlētajam rāmim pielāgosim stikla paketi un interjerā iederīgākos logu rokturus.

Piedāvājam iepazīties ar stikla paketes veidiem un to funkcijām, kā arī Jūsu loga rāmju īpašībām, lai izvērtējot Jūsu mājokļa vajadzības un apkārtējās vides ietekmi uz Jūsu logiem un komfortu iekštelpās, Jūs varētu pieņemt pareizo lēmumu. Protams, Jums pieejamas arī mūsu speciālistu konsultācijas.

STIKLI

Mūsdienu stiklošanas tehnoloģijas ir ne tikai siltuma garantija mājas telpās, bet arī atbilstošas skaņas izolācijas īpašības.

Labi termiskie un skaņas izolācijas parametri veicina atpūtu un efektīvu darbu. Papildus mieru nodrošina drošas stikla paketes, bet bagātīga dizaina ornamenti vēl vairāk uzsver izskatu.

Dubultā pakete

Šī pakete ir mūsdienu logu galvenais stiklošanas veids. Tas ir pildīts ar argonu, kuram ir ievērojami labākas termoizolācijas īpašības, salīdzinot ar gaisu.

  • Laba termoizolācija
  • Skaņas izolācijas, kas pasargā no trokšņiem


Trīskārtīgā pakete

Trīskārtīgā pakete ir paredzēta tiem, kas pievērš uzmanību ekstrēmai termoizolācijai.

Trešais stikls palielina dabīgo starpstiklu telpu, uzlabojot termoizolācijas slāni.

  • Siltuma nokļūšanas efektīva samazināšana
  • Vēl labāka skaņas izolācija, kas pasargā no trokšņiem


Atstarojošie stikli

Šis piedāvājums ir paredzēts telpām, kurās augstas caurspīdīguma pakāpes stikli var novest pie telpu pārkāršanos. Protams, tie ir lietojami mājās, birojos vai sabiedriskajās ēkās. Atstarojošs stikls ir izgatavots no masā krāsotā stikla un papildus pārklāts ar metālu vai cēlmetālu oksīdu slāni, kas, atstarojot saules starus, darbojas kā spogulis.

Drošības pakete

Drošības paaugstināšana ir viena no galvenajām prioritātēm. Pateicoties tehnoloģiskajam progresam, nav nepieciešams uzstādīt pretuzlaušanas restes, kuras ievērojami pasliktina ārējo izskatu. Klase pret uzlaušanos (P2) ir paredzēta atsevišķi stāvošām mājām, viesnīcu vai tirdzniecības objektu vitrīnām ar standarta apsargājamo vērtību. Villām, aptiekām, apartamentiem, tirdzniecības centriem un objektiem ar augstu apsargājamo vērtību rekomendējamā pakete – P4.

Rokturi PVC logiem

Rokturi PVC logiem

Rokturi koka un koka-alumīnija logiem

Rokturi koka un koka-alumīnija logiem