SIA Fasets piedāvājumā dažāda veida logi un noteikti atradīsiet savam mājoklim vispiemērotāko, lai arī kāda būtu Jūsu izvēle: 

  • koka logi, 
  • plastikāta logi 
  • alumīnija logi. 

Jebkuram Jūsu izvēlētajam rāmim pielāgosim stikla paketi un interjerā iederīgākos logu rokturus.

Piedāvājam iepazīties ar stikla paketes veidiem un to funkcijām, kā arī Jūsu loga rāmju īpašībām, lai izvērtējot Jūsu mājokļa vajadzības un apkārtējās vides ietekmi uz Jūsu logiem un komfortu iekštelpās, Jūs varētu pieņemt pareizo lēmumu. Protams, Jums pieejamas arī mūsu speciālistu konsultācijas.

STIKLI

Mūsdienu stiklošanas tehnoloģijas ir ne tikai siltuma garantija mājas telpās, bet arī atbilstošas skaņas izolācijas īpašības.

Labi termiskie un skaņas izolācijas parametri veicina atpūtu un efektīvu darbu. Papildus mieru nodrošina drošas stikla paketes, bet bagātīga dizaina ornamenti vēl vairāk uzsver izskatu.

Dubultā pakete

Šī pakete ir mūsdienu logu galvenais stiklošanas veids. Tas ir pildīts ar argonu, kuram ir ievērojami labākas termoizolācijas īpašības, salīdzinot ar gaisu.

  • Laba termoizolācija
  • Skaņas izolācijas, kas pasargā no trokšņiem


Trīskārtīgā pakete

Trīskārtīgā pakete ir paredzēta tiem, kas pievērš uzmanību ekstrēmai termoizolācijai.

Trešais stikls palielina dabīgo starpstiklu telpu, uzlabojot termoizolācijas slāni.

  • Siltuma nokļūšanas efektīva samazināšana
  • Vēl labāka skaņas izolācija, kas pasargā no trokšņiem


Atstarojošie stikli

Šis piedāvājums ir paredzēts telpām, kurās augstas caurspīdīguma pakāpes stikli var novest pie telpu pārkāršanos. Protams, tie ir lietojami mājās, birojos vai sabiedriskajās ēkās. Atstarojošs stikls ir izgatavots no masā krāsotā stikla un papildus pārklāts ar metālu vai cēlmetālu oksīdu slāni, kas, atstarojot saules starus, darbojas kā spogulis.

Drošības pakete

Drošības paaugstināšana ir viena no galvenajām prioritātēm. Pateicoties tehnoloģiskajam progresam, nav nepieciešams uzstādīt pretuzlaušanas restes, kuras ievērojami pasliktina ārējo izskatu. Klase pret uzlaušanos (P2) ir paredzēta atsevišķi stāvošām mājām, viesnīcu vai tirdzniecības objektu vitrīnām ar standarta apsargājamo vērtību. Villām, aptiekām, apartamentiem, tirdzniecības centriem un objektiem ar augstu apsargājamo vērtību rekomendējamā pakete – P4.

Rokturi PVC logiem

Rokturi PVC logiem

Rokturi koka un koka-alumīnija logiem

Rokturi koka un koka-alumīnija logiem

PVH LOGI


Gealan 8000

PVH Logi

S 8000 IQ profilu sistēma ir jauns produkts ar dziļumu 74 mm, kas atbilst visām prasībām, kuras tiek izvirzītas mūsdienu logu tehnikai. Izcilas termoizolācijas īpašības, pateicoties 6-kameru konstrukcijai.

Efektīvi pasargā no trokšņiem, garantē drošības sajutu un ērtu ekspluatāciju. Sistēma atšķiras ar ļoti labu statiku, kura ir iespējama pateicoties lieliem tērauda stiprinājumiem loga kārbā un vērtnē. Plaša krāsu gamma ļauj iegūt dažādus apdares variantus. Lai novērstu sēnīšu un pelējuma veidošanos, var izmantot papildus ventilācijas sistēmas. Viegla kopšana ir iespējama, pateicoties lielai un gludai iecirtuma virsmai. Ļoti labas termoizolācijas īpašības palīdz ne tikai samazināt apkures izmaksas, bet arī aktīvi veicināt oglekļa dioksīda emisijas samazināšanos. Profilam ir klasiskais kontūrs ar noapaļotām malām. Optimizētā ģeometrija pret materiāliem pasargā dabīgus resursus un, rezultātā, apkārtējo vidi.


Gealan 8000+

Gealan 8000+

Sistēma S 8000 IQ Plus ir unikāls produkts ar platību 83 mm. Pateicoties 6-kameru konstrukcijai, tai piemīt ļoti labas termoizolācijas īpašības un pasargā no trokšņiem. Tas ļauj samazināt apkures izmaksas.

Ievērojams platums garantē paaugstinātu stūru izturību, nodrošinot logu augstu stabilitāti. Pateicoties tērauda stiprinājumiem un papildus 3-stiklu paketei, sistēma nodrošina izcilu statiku. Logs iegūst interesantu formu ar noapaļotas kārbas, stikla līstes un noapaļotās vērtnes palīdzību. No iekšpuses gludam kārbas iecirtumam nav malu, kur varētu krāties putekļi, atvieglojot logu tīrīšanu šajā daļā.

Turklāt, ventilācijas sistēmas montāža novērš puvuma veidošanos logu ailēs.

GEALAN 9000

GEALAN 9000

Rūpīgi projektētās konstrukcijas detaļas Kombisystem S 9000 ļauj panākt izcilu termoizolācijas koeficientu. 6-kameru rāmja un vērtnes konstrukcija garantē augstu termo- un akustisko izolāciju.

Tērauds nodrošina nepieciešamu S 9000 loga stabilitāti un pārliecina ar viendabīgumu rāmī un vērtnē. Gudra blīvējumu izvietošanas sistēma 3 plaknēs ietekmē termoizolācijas paaugstināšanu. Stikla dziļāka uzstādīšana, pateicoties paaugstinātai 26 mm augstai stikla līstei un augstākam ierievim, izslēdz termisko tiltiņu veidošanos uz stikla paketes malas un labvēlīgi ietekmē termoizolāciju. Papildus blīvējums zemstikla iecirtumā ir efektīvs šķērslis aukstam gaisam un tas pozitīvi ietekmē skaņas izolāciju. Gudra Kombi sistēmas konstrukcija ļauj ražot elegantus mūsdienu logus. Zemu rāmji un vērtnes ļauj iegūt lielus mūsdienu stiklojumus.


GEALAN 8000 restaurācija

GEALAN 8000 restaurācija

GEALAN piedāvā sistēmu, kuru izmanto vēsturiskajās ēkās bez koku kārbu demontāžas. Montāžas laikā ēkas fasādes netiek bojāta. 6-kameru profilu sistēmas izmantošana ļauj izmantot 3-stiklu paketi, kas nodrošina ļoti labas termoizolācijas īpašības un efektīvu trokšņu izolācijas sistēmu.

Atjaunošanas rāmja platums sastāda 74 mm. Ļauj izmantot visas pieejamas GEALAN S 8000 sistēmas vērtnes. Tai ir īpaši izveidots maskējošs profils, kas veido stīpu uzstādītajam logam no ārpuses un iekšpuses.

Vēsturisko ēku atjaunošanā vēlamās logu īpašības ir noturība, viegla kopšana un tīri arhitektūras īpašības. Šis sistēmas bagātīga krāsu gamma ļauj iegūt daudzveidīgus apdares variantus. Viegla kopšana ir iespējama, pateicoties iecirtuma lielai un gludai virsmai.

ALUMĪNIJA LOGI

Alumīnija logi ir īpaši radīti ambicioziem un bezkompromisa investoriem

Alumīnija logu piedāvājums ir paredzēts klientiem, kas vēlas aprīkot savu mājokli ar XXI gadsimta tehnoloģiju. Izcili izturības parametri, īpašs plastiskums un ārkārtas noturība pret koroziju veicina alumīnija logu pielietošanu arhitektūrā, kura prasa nestandarta piedāvājumus.

Aluprof MB-45

Alumīnija logi, Aluprof MB-45

MB-45 sistēma ir paredzēta, pirmkārt, lai izpildītu iekštelpu būvniecības elementus.

Ieteicama lietošanai telpās, kuras neprasa augstu termoizolāciju, piemēram, starpsienās, logos, durvīs, t.sk. automātiskajās un mehāniskajās bīdamās durvīs, šūpojošās durvīs, vestibilos, skatlogos, kasešu boksos, stikla vitrīnās un plašās konstrukcijās.

Profilu konstrukcijas dziļums sastāda: 45 mm (kārba), 54 mm (vērtne), bet durvis attiecīgi: 45 mm un 45 mm. Logiem ir iespēja izmantot stikla paketes, kuru biezums ir 2 mm līdz 35 mm, bet nekustīgām logu un durvju vērtnēm no 2 mm līdz 26 mm.

MB-45 sistēmas priekšrocība ir iespēja locīt profilus – kārbas, vērtnes un līstes. Tas ļauj ierīkot dažādas arku konstrukcijas. Pateicoties blīvēm, kas ir izgatavotas no sintētiska EPDM, kas garantē izturību pret novecošanos ekspluatācijas laikā, konstrukcijas ir ļoti hermētiskas. Sistēmai raksturīga īpašība ir tās cieša saistība un saderība ar MB-70 un MB-60 logu-durvju sistēmām.

Pieejama arī durvju versijā


Aluprof MB-70

Aluprof MB-70

MB-70 sistēma ir paredzēta ārējās arhitektūras konstrukcijām, kas prasa termoizolāciju un skaņas izolāciju.

Profiliem ir trīs-kameru konstrukcija un logu profilu konstrukcijas dziļums sastāda 70 mm (kārba), 79 mm (vērtne), bet durvīm attiecīgi – 70 mm un 70 mm.

Šādi pieņemtie tehniskie parametri nodrošina līdzenas plaknes efektu logu ārējā pusē, bet durvju gadījumā – vērtņu un kārbas finierēto virsmu efektu. Profilu forma ļauj izveidot stipras logu un durvju konstrukcijas. Pateicoties speciālo blīvētāju un termisko blīvju pielietošanai, MB-70 sistēma atšķiras ar zemu siltuma iekļūšana koeficientu. Tā ir neapšaubāma priekšrocība augošo prasību laikā optimālai enerģijas pārvaldīšanai un apkārtējās vides aizsardzībai.

Plašs krāsu klāsts ļauj apmierināt prasīgāko klientu vajadzības. Krāsošana tiek veikta pēc pulvera lakošanas vai anodēšanas metodes.

Pieejama gan logu, gan durvju versijās.


Ponzio PE 60

Ponzio PE 60

Sistēmas ir izveidota uz trīs kameru konstrukcijas profila pamata ar kalšanas rievu “eiro” standartā un rievu, kas ir līdzīga PVC profilu vai koka logu un balkona durvju rievām.

Profilu konstrukciju dziļums kārbai sastāda 60 mm un vērtnei – 68 mm

Augstos termiskos parametrus garantē 22 mm termiskā blīve un divu komponentu centrālais blīvētājs.

Pateicoties blīvējošo elementu optimizēšanai, nav nepieciešams lietot atplūdus. Blīvētāji ir izgatavoti no sintētiska kaučuka EPDM saskaņā ar normu 7863 un izpildnormu ISO 3302-01, E2.

Virsmas var apstrādāt ar pulvera krāsošanas metodi vai ar poliestera krāsām no RAL krāsu paletes, kā arī izmantojot anodētās krāsas.

Pieejamas arī durvju versijā.

KOKA LOGI

Koka logi ir vairāk nekā galdnieka darbs. Koka logiem ir dvēsele.

Visos laikos koka logu cienītāju bija daudz, bet pēdējo gadu laikā to loks dinamiski paplašinās. Tas notiek pateicoties nepārejošai modei uz ekoloģiju, veselīgu dzīvesveidu un dabas produktiem, kuri atšķiras ar pilnīgu izpildes kvalitāti. To ražošanai biežāk izmanto izcilas kvalitātes priedes koksni. Bet arī labprāt ražo no ozolkoka, pat no eksotiskie koksnes veidiem, piemēram, Meranti.

Konstrukcijas īpašības

- 3-stiklu paketes montāžas iespēja, kas nodrošina izcilu termo- un skaņas izolāciju.

- Trīs blīvētāji pēc saskares vienam ar otru veido divas gaisa kameras, izolējot telpas. Vienlaikus nodrošina brīvu iepriekš uzsildīta gaisa apmaiņu.

- Termo noteknes pasargā logu rāmi no mitruma iedarbības no ārpuses. Novadot nokrišņu ūdeņus aiz logu rāmjiem, pasargā visu konstrukciju no mitruma.

- Kompleksa konstrukcija izveidota no trīsslāņu līmētās koksnes.

Profils IV68 Standard

Koka logi, Profils IV68 Standard

Tā ir optimāla izvēle tiem, kas augsti vērtē materiāla pateicību un dabiskumu.

Logi tiek izgatavoti no rūpīgi atlasītās priežu, mahagonija (Meranti) vai ozola koksnes, kas ir slāņsecīgi salīmēta.

Logi tiek pakļauti tehnoloģiskai apstrādei, saskaņā ar Eiropas standartiem, kas garantē produkta izcilu kvalitāti. Plašs krāsu klāsts un rakstu brīvība, kas nāk kopā ar mūsdienu ražošanas tehnoloģiju, ļauj pielāgot ekspluatācijas parametrus un logu gala izskatu katra Klienta prasībām.


Profils IV68 Softline

Koka logi, Profils IV68 Softline

Šī ir IV68 Standard sistēmas analoģija ar papildus vizuālām vērtībām

Pateicoties apaļām un plūdlīniju formām, IV68 Softline profili izskatās ļoti estētiski un ideāli kombinejas ar mūsdienu arhitektūras ēkām.

Arī šajā gadījumā logi tiek izgatavoti no rūpīgi atlasītās priežu, mahagonija (Meranti) vai ozola koksnes, kas ir slāņsecīgi salīmēta


Sistēma IV68 Retro

Koka logi, Sistēma IV68 Retro

Šī sistēma ir paredzēta tiem, kas vērtē skaistumu un izsmalcinātību.

Pateicoties izsmalcinātai figurēšanas līnijai, sistēma IV68 Retro ļauj saglabāt XIX. gadsimta logu izskatu. Papildus nodrošinot visus izolācijas īpašību un hermētiskuma parametrus.

Tieši pateicoties šīm estētiskām īpašībām, šo profilu biežāk izmanto vēsturisko ēku, villu un jauno rezidenču galdniecībā.

Kreisais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas kreisajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas labajā pusē.

Beļģu sistēma

Logu risinājuma Beļģu sistēma

Savu specifisko un unikālo estētisko raksturīpašību dēļ, tiek izmantota, galvenokārt, Francijā, Beļģijā un Holandē.

Beļģu sistēmas logiem alumīnija noteknes vietā, tiek izmantotas koka noteknes.


Sistēma IV Plus

Logu Sistēma IV Plus

Šī ir Sistēmas IV 68 paplašinātā versija, kurā kompleksa konstrukcija ir izpildīta no līmētās 4-slāņu koksnes.

Atšķiras ar profila platumu 78, 88 vai 92 mm, kas ļauj ierīkot 3-stiklu paketi, nodrošinot izcilu termo- un skaņas izolāciju.


Skandināvu sistēma

Logu Skandināvu sistēma

Pēc nosaukuma un ārējās estētikas var secināt, ka tie biežāk izmantojami Skandināvu valstīs un Anglijā.

Šajā gadījumā logi tiek atvērti uz ārpusi, ka nodrošina papildus platību iekšpusē. Pateicoties tam, uz palodzes izvietotie priekšmeti var palikt uz palodzes arī tad, ja logi ir vaļā. Vējainajā laikā vērtnes rāmis nodrošina efektīvu blīvējumu, kura šajā situācija piespiežas pie blīvējuma, kurš ir izvietots uz loga kārbas.

Rezultātā, jo stiprāks vējš, jo lielāks spiediens un loga blīvējums.


Sistēma Sash

Logu Sistēma Sash

Tipiski angļu logi, kuri ir pieprasīti, pirmkārt, Lielbritānijā un Īrijā.

Atvērās augšup-lejup bīdīšanas veidā, nodrošina vienkāršu un drošu konstrukciju. Pateicoties šim risinājumam, tiek panākts papildus ekspluatācijas platums telpas iekšpusē.


Sistēma Casement

Logu Sistēma Casement

Casement tipa logi ir tradicionālie angļu logi, kas tiek atvērti uz ārpusi, nodrošinot ekspluatējamās telpas ekonomiju. Ļoti populāri arī Holandē.

Papildus raksturu, kas ir saistīts ar kultūras apstākļiem, var uzvērt tādi elementi, kā dekoratīvās šproses.


Logs Unitas

Logs Unitas

Apgriežamā tipa logs ir izcils risinājums tur, kur jāvēdina bieži un ātri.

Pateicoties konstrukcijas īpašībām un speciālai armatūras sistēmai, ar vienu kustību logu var izbīdīt uz 180 grādiem. Vērtnes regulējamā bremze atbalsta vērtni vaļīgā vēdināšanas pozīcijā. Šis risinājums ne tikai atvieglo vēdināšanu, bet arī ļauj viegli iztīrīt visu logu ēkas iekšpusē.

0
 .