PVH logi

Gelan 8000

Окна PVH

S 8000 IQ profilu sistēma ir jauns produkts ar dziļumu 74 mm, kas atbilst visām prasībām, kuras tiek izvirzītas mūsdienu logu tehnikai. Izcilas termoizolācijas īpašības, pateicoties 6-kameru konstrukcijai.

Efektīvi pasargā no trokšņiem, garantē drošības sajutu un ērtu ekspluatāciju. Sistēma atšķiras ar ļoti labu statiku, kura ir iespējama pateicoties lieliem tērauda stiprinājumiem loga kārbā un vērtnē. Plaša krāsu gamma ļauj iegūt dažādus apdares variantus. Lai novērstu sēnīšu un pelējuma veidošanos, var izmantot papildus ventilācijas sistēmas. Viegla kopšana ir iespējama, pateicoties lielai un gludai iecirtuma virsmai. Ļoti labas termoizolācijas īpašības palīdz ne tikai samazināt apkures izmaksas, bet arī aktīvi veicināt oglekļa dioksīda emisijas samazināšanos. Profilam ir klasiskais kontūrs ar noapaļotām malām. Optimizētā ģeometrija pret materiāliem pasargā dabīgus resursus un, rezultātā, apkārtējo vidi.


Gealan 8000+

Окна PVH

Sistēma S 8000 IQ Plus ir unikāls produkts ar platību 83 mm. Pateicoties 6-kameru konstrukcijai, tai piemīt ļoti labas termoizolācijas īpašības un pasargā no trokšņiem. Tas ļauj samazināt apkures izmaksas.

Ievērojams platums garantē paaugstinātu stūru izturību, nodrošinot logu augstu stabilitāti. Pateicoties tērauda stiprinājumiem un papildus 3-stiklu paketei, sistēma nodrošina izcilu statiku. Logs iegūst interesantu formu ar noapaļotas kārbas, stikla līstes un noapaļotās vērtnes palīdzību. No iekšpuses gludam kārbas iecirtumam nav malu, kur varētu krāties putekļi, atvieglojot logu tīrīšanu šajā daļā.

Turklāt, ventilācijas sistēmas montāža novērš puvuma veidošanos logu ailēs.


GEALAN 9000

Окна PVH

Rūpīgi projektētās konstrukcijas detaļas Kombisystem S 9000 ļauj panākt izcilu termoizolācijas koeficientu. 6-kameru rāmja un vērtnes konstrukcija garantē augstu termo- un akustisko izolāciju.

Tērauds nodrošina nepieciešamu S 9000 loga stabilitāti un pārliecina ar viendabīgumu rāmī un vērtnē. Gudra blīvējumu izvietošanas sistēma 3 plaknēs ietekmē termoizolācijas paaugstināšanu. Stikla dziļāka uzstādīšana, pateicoties paaugstinātai 26 mm augstai stikla līstei un augstākam ierievim, izslēdz termisko tiltiņu veidošanos uz stikla paketes malas un labvēlīgi ietekmē termoizolāciju. Papildus blīvējums zemstikla iecirtumā ir efektīvs šķērslis aukstam gaisam un tas pozitīvi ietekmē skaņas izolāciju. Gudra Kombi sistēmas konstrukcija ļauj ražot elegantus mūsdienu logus. Zemu rāmji un vērtnes ļauj iegūt lielus mūsdienu stiklojumus.


GEALAN 8000 реставрация

Окна PVH

GEALAN piedāvā sistēmu, kuru izmanto vēsturiskajās ēkās bez koku kārbu demontāžas. Montāžas laikā ēkas fasādes netiek bojāta. 6-kameru profilu sistēmas izmantošana ļauj izmantot 3-stiklu paketi, kas nodrošina ļoti labas termoizolācijas īpašības un efektīvu trokšņu izolācijas sistēmu.

Atjaunošanas rāmja platums sastāda 74 mm. Ļauj izmantot visas pieejamas GEALAN S 8000 sistēmas vērtnes. Tai ir īpaši izveidots maskējošs profils, kas veido stīpu uzstādītajam logam no ārpuses un iekšpuses.

Vēsturisko ēku atjaunošanā vēlamās logu īpašības ir noturība, viegla kopšana un tīri arhitektūras īpašības. Šis sistēmas bagātīga krāsu gamma ļauj iegūt daudzveidīgus apdares variantus. Viegla kopšana ir iespējama, pateicoties iecirtuma lielai un gludai virsmai.IDEAL 8000

TEHNOLOĢIJU SLĒPTAIS SPĒKS


IDEAL 8000 apvieno mūsdienīgākos tehniskos risinājumus, lai sasniegtu labākās īpašības, kas nodrošina siltumu, klusumu, drošību un izcilu loga estētiku. Šis ir lielisks piedāvājums ikvienam, kurš tiecas pēc komfortablas dzīves visaugstākajā līmenī.INTERTEC 85 

MŪSDIENĪGA LOGU PROFILU SISTĒMA


Aluplast Intertec 85 ir moderna logu profilu sistēma, kas, pateicoties inovatīvu risinājumu izmantošanai, piedāvā izcilus tehniskos parametrus un augstu logu lietošanas komfortu. Sistēmas profiliem ir raksturīgs elegants dizains ar labi sabalansētām proporcijām, kas pilnībā atbilst mūsdienu tendencēm.


IDEAL 7000

MŪSDIENU ARHITEKTŪRA


IDEAL 7000 ir piemērs, kā sinerģiski izmantot profilu un stikla pakešu īpašības, lai radītu logus ar ļoti zemu siltuma caurlaidības koeficientu. Šī sistēma ļauj brīvi kombinēt rāmjus ar citām profilu sērijām, kuru dziļums ir 85 mm.


IDEAL 4000

VAIRĀK IESPĒJU


Profilu izturīgā konstrukcija ar 70 mm montāžas dziļumu un lielām tērauda armēšanas kamerām garantē optimālus statiskos parametrus un ļauj būvēt lielus logus. Daudzkameru konstrukcija nodrošina augstu siltuma un skaņas izolāciju.


ACTIVE

RŪPĪGI PĀRDOMĀTI RISINĀJUMI

Active sistēma ir 6 kameru profilu sistēma ar iespēju izmantot trīsstiklu paketes. Tā ļauj sasniegt izcilas logu siltumizolācijas un akustiskās īpašības. Profili, kuru pamatā ir videi draudzīgi kaļķa un cinka stabilizatori.


ACTIVE PLUS THERM

INOVATĪVI RISINĀJUMI


Active Plus Therm ir 6 kameru profila sistēma ar iespēju izmantot trīsstiklu paketes līdz 48 mm. Tā nodrošina logu izcilas termiskos un akustiskos parametrus.

Papildu centrālais blīvējums loga akustisko un siltuma īpašību uzlabošanai.


SYNEGO MD

ATKLĀJIET SAVAS MĀJAS SILTUMU

Ar jaunajiem SYNEGO logiem Jūsu māja kļūs par siltuma, miera un drošības oāzi. Salīdzinot ar esošo logu standartu, SYNEGO nodrošina par 50% labāku siltumizolāciju*.

Tas ievērojami samazinās jūsu apkures rēķinus un nodrošinās jaunu komfortu jūsu mājās.


REHAU HST

IETAUPIET UZ APKURES IZMAKSĀM

SYNEGO paceļamās bīdāmās durvis nodrošina mieru, klusumu un atpūtu mājās. Tās samazina trokšņa līmeni līdz 43 decibeliem, kas ir līdzvērtīgs 20 reizes zemākam trokšņa līmenim un ievērojami uzlabo dzīves kvalitāti. Jūtieties ērti - neatkarīgi no tā, cik trokšņains ir apkārt.


REHAU SYNEGO SLIDE

NOVĒRTĒJIET JAUNO ATVĒRŠANAS VIEGLUMU


SYNEGO SLIDE bīdāmais logs sniedz daudz gaismas un elastīgas konstrukcijas iespējas. Kompakts, mīksti strādājošs un elegants, tas Jūsu viesistabai piešķirs pievilcīgu dizaina elementu.

Papildus mūsdienīgajam dizainam profilus var arī pilnībā pārklāt ar dekoratīvu plēvi, neatstājot atšķirīgu krāsu centrālajā malā. Šādā veidā Jūs varat panākt vienotu logu un durvju izskatu.

SYNEGO SLIDE logu variants piedāvā pavisam jaunu brīvības pakāpi Jūsu dzīvojamās telpas iekārtojumā.


SMART SLIDE

AUGSTS KONSTRUKCIJAS HERMĒTISKUMS


Smart-slide durvis ir jauns risinājums bīdāmo durvju/logu segmentā, kas ar laiku varētu kļūt par pievilcīgu alternatīvu PSK/PATIO terases durvīm. Tas ir lielisks risinājums vienģimenes mājām, kā arī sabiedriskajām ēkām, kur no terases durvīm tiek sagaidīta vienkārša lietošana un uzticamība.

Inovatīvais aizvēršanas mehānisms nodrošina vienkāršu un intuitīvu vadību, līdzīgi kā HST pacelšanas-bīdāmajās durvīs izmantotie risinājumi.

Specializētā logu furnitūra nodrošina to, ka vērtne pēc atbloķēšanās brīvi un bez mazākās pretestības kustas pa rullīšiem attiecībā pret neatvērto konstrukcijas daļu. Aizvēršanas mehānisms vienmērīgi aizver vērtni rāmī, padarot bīdāmās durvis viegli lietojamas.


HST 85

VIENA SISTĒMA - 3 RISINĀJUMI

Jaunā HST 85 mm durvju sistēma, no vienas puses, ir atbilde uz arvien lielāku logu konstrukciju prasībām, bet, no otras puses, pateicoties konstrukcijas izmaiņām un, galvenokārt, iespējai izmantot platākus siltumizolācijas stiklus līdz pat 51 mm platumā, tā ļauj sasniegt virs vidējā līmeņa siltumizolācijas īpašības. Jaunums šajā segmentā ir konstrukcijas modulārais raksturs, kas nodrošina trīs brīvas produkta konfigurācijas atkarībā no paredzamajiem siltuma parametriem.

Ideāls risinājums tiem, kas vēlas redzēt harmonisku telpu starp dzīvojamo istabu un terasi vai panorāmas skatu, kas panākts caur lielu stikla laukumu, ir izmantot HST 85 mm paceļamās un bīdāmās durvis. Šāda veida terases durvju neapšaubāma priekšrocība ir pieļaujamie konstrukcijas izmēri.