PVH logi

Gelan 8000

Gelan 8000 PVH logs

S 8000 IQ profilu sistēma ir jauns produkts ar dziļumu 74 mm, kas atbilst visām prasībām, kuras tiek izvirzītas mūsdienu logu tehnikai. Izcilas termoizolācijas īpašības, pateicoties 6-kameru konstrukcijai.

Efektīvi pasargā no trokšņiem, garantē drošības sajutu un ērtu ekspluatāciju. Sistēma atšķiras ar ļoti labu statiku, kura ir iespējama pateicoties lieliem tērauda stiprinājumiem loga kārbā un vērtnē. Plaša krāsu gamma ļauj iegūt dažādus apdares variantus. Lai novērstu sēnīšu un pelējuma veidošanos, var izmantot papildus ventilācijas sistēmas. Viegla kopšana ir iespējama, pateicoties lielai un gludai iecirtuma virsmai. Ļoti labas termoizolācijas īpašības palīdz ne tikai samazināt apkures izmaksas, bet arī aktīvi veicināt oglekļa dioksīda emisijas samazināšanos. Profilam ir klasiskais kontūrs ar noapaļotām malām. Optimizētā ģeometrija pret materiāliem pasargā dabīgus resursus un, rezultātā, apkārtējo vidi.


Gealan 8000+

PVH logs

Sistēma S 8000 IQ Plus ir unikāls produkts ar platību 83 mm. Pateicoties 6-kameru konstrukcijai, tai piemīt ļoti labas termoizolācijas īpašības un pasargā no trokšņiem. Tas ļauj samazināt apkures izmaksas.

Ievērojams platums garantē paaugstinātu stūru izturību, nodrošinot logu augstu stabilitāti. Pateicoties tērauda stiprinājumiem un papildus 3-stiklu paketei, sistēma nodrošina izcilu statiku. Logs iegūst interesantu formu ar noapaļotas kārbas, stikla līstes un noapaļotās vērtnes palīdzību. No iekšpuses gludam kārbas iecirtumam nav malu, kur varētu krāties putekļi, atvieglojot logu tīrīšanu šajā daļā.

Turklāt, ventilācijas sistēmas montāža novērš puvuma veidošanos logu ailēs.


GEALAN 9000

plastikāta logs

Rūpīgi projektētās konstrukcijas detaļas Kombisystem S 9000 ļauj panākt izcilu termoizolācijas koeficientu. 6-kameru rāmja un vērtnes konstrukcija garantē augstu termo- un akustisko izolāciju.

Tērauds nodrošina nepieciešamu S 9000 loga stabilitāti un pārliecina ar viendabīgumu rāmī un vērtnē. Gudra blīvējumu izvietošanas sistēma 3 plaknēs ietekmē termoizolācijas paaugstināšanu. Stikla dziļāka uzstādīšana, pateicoties paaugstinātai 26 mm augstai stikla līstei un augstākam ierievim, izslēdz termisko tiltiņu veidošanos uz stikla paketes malas un labvēlīgi ietekmē termoizolāciju. Papildus blīvējums zemstikla iecirtumā ir efektīvs šķērslis aukstam gaisam un tas pozitīvi ietekmē skaņas izolāciju. Gudra Kombi sistēmas konstrukcija ļauj ražot elegantus mūsdienu logus. Zemu rāmji un vērtnes ļauj iegūt lielus mūsdienu stiklojumus.

GEALAN 8000 restaurācija

PVH logs

GEALAN piedāvā sistēmu, kuru izmanto vēsturiskajās ēkās bez koku kārbu demontāžas. Montāžas laikā ēkas fasādes netiek bojāta. 6-kameru profilu sistēmas izmantošana ļauj izmantot 3-stiklu paketi, kas nodrošina ļoti labas termoizolācijas īpašības un efektīvu trokšņu izolācijas sistēmu.

Atjaunošanas rāmja platums sastāda 74 mm. Ļauj izmantot visas pieejamas GEALAN S 8000 sistēmas vērtnes. Tai ir īpaši izveidots maskējošs profils, kas veido stīpu uzstādītajam logam no ārpuses un iekšpuses.

Vēsturisko ēku atjaunošanā vēlamās logu īpašības ir noturība, viegla kopšana un tīri arhitektūras īpašības. Šis sistēmas bagātīga krāsu gamma ļauj iegūt daudzveidīgus apdares variantus. Viegla kopšana ir iespējama, pateicoties iecirtuma lielai un gludai virsmai.

Pirkumu grozs